Kalendar takmičenja

17.02.2023 Beogradski sprint kamp
18.02.2023. Otvoreno noćno prvenstvo Beograda - paralelno sa BSK-om
12.03.2023. Voždovačka o-liga 1. kolo i OSLS 1. kolo
25.03.2023. Juniorsko prvenstvo Beograda i OSLS 2.kolo
26.03.2023. Trofej Beograda - trka za svetsku rang listu i OLS 2. kolo
09.04.2023. Voždovačka o-liga 2. kolo, trka za svetsku rang listu, OSLS 3. kolo
27.04.2023. Gradsko školsko takmičenje
11.05.2023. Školsko prvenstvo Srbije
12.05.2023. Metropole jugoistočne Evrope - WRE 2x & OLS 1h & OSLS 1x
27.05.2023. Pionirsko prvenstvo Beograda i OSLS 5. kolo
04.06.2023. Kadetsko prvenstvo Beograda, 3. kolo Voždovačke o-lige OSLS 6. kolo
04.06.2023. 4. kolo Voždovačke o-lige
10.06.2023. Kup Železnika, Univerzitetsko prvenstvo Srbije i OSLS 7. kolo
11.06.2023. Prvenstvo Srbije i Beograda u miks štafetama
17.06.2023. Prvenstvo Srbije u sprintu 
02.09.2023. Prvenstvo Srbije u trejl orijentiringu
02.10.2023. Kup Urbane šume i OSLS 8. kolo
22.10.2023. Štafetno prvenstvo Beograda i Srbije
29.10.2023. Prvenstvo Beograda na dugoj distanci
05.11.2023. Prvenstvo Beograda na srednjoj distanci & OLS 11. kolo

 

Preuzmite detaljniji kalendar takmičenja
Download a detailed o-calendar

 

 

 

OVDE SE MOŽETE PRIJAVITI ZA TAKMIČENJA

Dani evropske baštine 2022

Dani evropske baštine 2022

O Orijentiringu DEB 2022

AvalaAvenzaStaza1

AvalaAvenzaMapsPrazna

Simbologija za početnike

Beogradske orijentiring karte

Ada Ciganlija_SK Magic Map Babe_SK AOK Košutnjak
Avala_SK AOK Košutnjak Banjička šuma_PSOK Rudar-Geolog
Banjica_PSK Pobeda Bele vode_ OK Dif
Batajnica Novo naselje_PSK Pobeda Beograd Centar_OK Soko 2015
Bežanijska kosa_SK Rtanj Bežanijska kosa - blok 49_OSB
Bežanijska kosa zapad_SU Urbana šuma Blokovi 37, 38, 33, Studenjak_PSK Pobeda
Blok 21_OSB Blok 45_SK Rtanj
Blok 70_OSB Blok 70a_SK Rtanj
Blokovi 11 A, B i C_OSB Blokovi 19 i 19a_SK AOK Košutnjak
Blokovi 22,23,24,25,28,29_SK Magic Map Bojčinska šuma_OK Soko 2015
Braće Jerkovic_PSK Pobeda Braće Jerković_OSB
Braće Jerković (jug) _PD Avala Čibutkovica, Barzilovica_PSK Pobeda
Cerak Vinogradi_OSB Čukarička padina_SK Magic Map
Čovka_PSK Pobeda Filmski Grad_SK AOK Košutnjak
Diplomatsko naselje_SK AOK Košutnjak Gardoš i zemunski park_SK AOK Košutnjak
Galenika_SK Rtanj Jajinci_PSOK Rudar - Geolog
Hajd park_OK Soko 2015 Karaburma_OSB
Kalemegdan_SK AOK Košutnjak Kosmaj_OSS
Konjarnik 3_PSK Pobeda Košutnjak - šuma_OSB
Košutnjak - bazeni_OSB Lazarevac - Kopovi_OK Soko 2015
Kumodraž 2_OSB Lipovička šuma sprint_SK AOK Košutnjak
Lipovička šuma_SK AOK Košutnjak Medaković 3_SK Rtanj
Medaković 2 jug_PD Avala Naselje Stepa & Kumodraž 2_PD Avala
Miljakovac 1_SK AOK Košutnjak Obrenovac,Topolice_PSK Pobeda
Obrenovac, Rojkovac_PSK Pobeda Petlovo brdo_PSOK Rudar-Geolog
Park B.Brdo_SK DMB Ruđer Bošković, Košutnjak_SK AOK Košutnjak
Rupčine_PSOK Rudar-Geolog Skojevsko naselje_OK Soko 2015.
Rušanj_PSOK Rudar-Geolog Šumice_OSB
Tašmajdan_OK Soko 2015. Topčiderski park_OSB
Torlak_PSOK Rudar-Geolog Trim staza Košutnjak_SK Magic Map
Učiteljsko naselje_PSK Pobeda Ušce_OSB
Vidikovac_OK Soko 2015. Višnjicka banja_OK Soko 2015.
Zemun, Jelovac_PSK Pobeda Zemunski kej_OSB
Zemunski park_OK LS International Zvezdara_OK Soko 2015.
   

 

REZULTATI 2023