Kalendar takmičenja

14.02.2022. Beogradski sprint kamp
13.03.2022. Kup Avale - Voždovačka o-liga i OLS 1. kolo
02.04.2022. Kadetsko prvenstvo Beograda
03.04.2022. Beograd Open - trka za svetsku rang listu i OLS 4.kolo
10.04.2022. Voždovačka o-liga 2. kolo i trka za svetsku rang listu
06.05.2022. Metropole jugoistočne Evrope - WRE 2x & OLS 2x
12.05.2022 Gradsko školsko takmičenje
20.05.2022. Školsko prvenstvo Srbije
21.05.2022. Prvenstvo Srbije u miks štafetama
22.05.2022. Prvenstvo Srbije u sprintu
28.05.2022. Trofej Beograda - trka za svetsku rang listu i OLS 12. kolo
29.05.2022. Prvenstvo Beograda u miks štafetama
04.06.2022. Univerzitetsko prvenstvo Srbije
05.06.2022. Pionirsko prvenstvo Beograda i Voždovačka o-liga 3. kolo
12.06.2022. Juniorsko prvenstvo Beograda
04.09.2022. Prvenstvo Srbije u trejl orijentiringu
16.10.2022. Prvenstvo Beograda na srednjoj distanci i OLS 24. kolo
22.10.2022. Štafetno prvenstvo Beograda
29.10.2022. Kvalifikacije i finale Voždovačke o-lige
30.10.2022. Prvenstvo Beograda na dugoj distanci

 

Preuzmite detaljniji kalendar takmičenja
Download a detailed o-calendar

 

 

 

OVDE SE MOŽETE PRIJAVITI ZA TAKMIČENJA

Beogradske orijentiring karte

Ada Ciganlija_SK Magic Map Babe_SK AOK Košutnjak
Avala_SK AOK Košutnjak Banjička šuma_PSOK Rudar-Geolog
Banjica_PSK Pobeda Bele vode_ OK Dif
Batajnica Novo naselje_PSK Pobeda Bežanijska kosa_SK Rtanj
Beograd Centar_OK Soko 2015 Blokovi 37, 38, 33, Studenjak_PSK Pobeda
Blok 21_OSB

Blok 45_SK Rtanj

Blok 70_OSB Blok 70a_SK Rtanj
Blokovi 11 A, B i C_OSB Blokovi 19 i 19a_SK AOK Košutnjak
Blokovi 22,23,24,25,28,29_SK Magic Map Bojčinska šuma_OK Soko 2015
Braće Jerkovic_PSK Pobeda Braće Jerković_OSB
Cerak Vinogradi_OSB Čibutkovica, Barzilovica_PSK Pobeda
Čovka_PSK Pobeda Čukarička padina_SK Magic Map
Diplomatsko naselje_SK AOK Košutnjak Filmski Grad_SK AOK Košutnjak
Galenika_SK Rtanj Gardoš i zemunski park_SK AOK Košutnjak
Hajd park_OK Soko 2015 Jajinci_PSOK Rudar - Geolog
Kalemegdan_SK AOK Košutnjak Karaburma_OSB
Konjarnik 3_PSK Pobeda Kosmaj_OSS
Košutnjak - bazeni_OSB Košutnjak - šuma_OSB
Kumodraž 2_OSB Lazarevac - Kopovi_OK Soko 2015
Lipovička šuma_SK AOK Košutnjak Lipovička šuma sprint_SK AOK Košutnjak
Medaković 2 jug_PD Avala Medaković 3_SK Rtanj
Miljakovac 1_SK AOK Košutnjak Naselje Stepa & Kumodraž 2_PD Avala
Obrenovac, Rojkovac_PSK Pobeda Obrenovac,Topolice_PSK Pobeda
Park B.Brdo_SK DMB Petlovo brdo_PSOK Rudar-Geolog
Rupčine_PSOK Rudar-Geolog Ruđer Bošković, Košutnjak_SK AOK Košutnjak
Rušanj_PSOK Rudar-Geolog Skojevsko naselje_OK Soko 2015.
Šumice_OSB Tašmajdan_OK Soko 2015.
Torlak_PSOK Rudar-Geolog Topčiderski park_OSB
Trim staza Košutnjak_SK Magic Map Učiteljsko naselje_PSK Pobeda
Ušce_OSB Vidikovac_OK Soko 2015.
Višnjicka banja_OK Soko 2015. Zemunski kej_OSB
Zemun, Jelovac_PSK Pobeda Zemunski park_OK LS International
Zvezdara_OK Soko 2015.  

 

REZULTATI 2022